innovations

Biz Kimiz?

Gelişen teknolojiyle birlikte yaşama biçimlerimiz ve doğal olarak eğitim ve öğrenme süreçleri de hızla değişmektedir. Bu değişimde yer almak ve değişimi olumlu kılmak için bilgi, birikim ve deneyim gerekmektedir.

MOTTO, sunduğu teknolojik çözümlerle etkili ve yüksek nitelikli öğrenme sağlar. Bu yaklaşımla kullanıcının öğrenme süreci, etkileşimli ve eğlenceli bir şekilde kendiliğinden gerçekleşir.

Vizyon

MOTTO, etkili ve yüksek nitelikli elektronik içerik (e-İçerik) hazırlama/geliştirme vizyonu ile kurulmuştur. Eğitimde nitelikli teknoloji kullanımı vizyonundan hareketle yenilikçi ürünler sunmaktayız.

E-İçerik

MOTTO, etkili ve yüksek nitelikli elektronik içerik (e-İçerik) hazırlama/geliştirme vizyonu ile kurulmuştur. Eğitimde nitelikli teknoloji kullanımı vizyonundan hareketle yenilikçi ürünler sunmaktayız.

Senaryo ve Storyboard

MOTTO, senaryo ve storyboard yazımı, video, animasyon, illüstrasyon, seslendirme, yazılım gibi bağımsız süreçleri başarıyla birleştirerek nitelikli bir üretim yapmaktadır.

Motto BT

MOTTO, başarısı dünyaca kanıtlanmış içerik geliştirme yöntemlerini uygularken büyüyen müşteri listesinin ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet portföyünü genişletmeye devam etmektedir.

MOTTO, etkili ve yüksek nitelikli elektronik içerik (e-İçerik) hazırlar, geliştirir, yayınlar. Bu güne kadar 15 000’in üzerinde öğrenme nesnesi geliştirmiştir.

Basılı ya da basılı olmayan içeriklerinizi hızlı bir şekilde dijitalleştirerek video, animasyon, ses, fotoğraf, grafik, tablo, harita, elektronik sınav uygulamaları, simülasyonlar, etkileşimli uygulamalar ve isteğiniz doğrultusundaki herhangi bir unsurla güçlendiriyoruz, zenginleştiriyoruz. Hazırlanan bu elektronik içerikleri (e-İçerik) masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, akıllı tahtalar, akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı televizyonlarda çalışacak şekilde satış ya da promosyon amaçlı elektronik ürünler haline getiriyoruz.

Elektronik içeriklerinizi (e-İçerik) çevrimiçi veya çevrimdışı (LMS, mobil uygulama, e-kitap, z-kitap, CD, VCD, DVD, flash disk, web sitesi) çalışacak hale getiriyoruz.

Elektronik içeriklerinizi (e-İçerik) Öğrenme Yönetim Sistemine uygun hale getirerek entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz.

MOTTO, bir yandan dünyadaki teknoloji ve eğitim standartlarını takip ederken diğer yandan da hızla bu teknoloji ve standartları, iş süreçlerine adapte eder. Bu sayede alanında Pazar lideri olmayı hedeflemiştir.

Alanlarında uzman ve eğitim referanslı ekibimizle birlikte her müşterinin ihtiyaçlarına göre özel olarak projeler oluşturulmaktadır. Projenin uygulanması safhasında;

  • Başarısı dünyaca kanıtlanmış içerik geliştirme yöntemleri uygulanmaktadır.
  • Müşteri, proje hazırlama safhasında belirlenen kontrol süreçlerine dahil olmaktadır.
  • Müşteri dahil olduğu iş süreçlerini İnternet’ten takip edebilmektedir.

Bu yolla istenen ürün, istenen nitelikte ve istenen zamanda gerçekleştirilerek hedeflediğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.